KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Litografier 9758118

nr 975 8118

Litografier

2 st, Stockholm, signerade 1950, motivet: 11x13

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 augusti 2015
kl 18:53:34

15/8 15:43:49 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 24 aug

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv